Przystań Rumia

Forum mieszkańców osiedla Przystań Rumia oraz wszystkich zainteresowanych zamieszkaniem na naszym osiedlu

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-08-12 20:22:12

Aga
Gość
Windows 8.1Firefox 54.0

Plany zakupu mieszkania

Dzień dobry,

Jestem zainteresowana zakupem mieszkania na Państwa osiedlu, w związku z czym mam kilka pytań. Jak się mieszka? Jak układają się stosunki międzysąsiedzkie? Jak oceniają Państwo jakość wykonania mieszkań? Jak się układa/ła współpraca z deweloperem? Czy wiadomo coś na temat przejścia w ekranach dźwiękochłonnych? Czy ktoś posiada info na temat działki między osiedlem Biała Rzeka a Przystań Rumia (Kto jest właścicielem? Czy są na niej planowane jakieś inwestycje w najbliższym czasie?) Jak wygląda kwesta czynszu?

Z góry dziękuję za pomoc :-)

Pozdrawiam

#2 2017-08-13 10:22:32

Użytkownik
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-15
Liczba postów: 5
AndroidChrome 54.0.2840.68

Odp: Plany zakupu mieszkania

Witam.
Z racji na położenie osiedla jest to okolica cicha i spokojna ( wolna od hałasów samochodów ) dzięki ekranom dźwiękochłonnym. Przejście było poruszane na spotkaniu jednak jeśli ono będzie to w dalekiej przyszłości.
Standard wykończenia mieszkań wg mnie jest dobry, niema na co narzekać. Ściany między mieszkaniami są cienkie co sprawia, że przy glosniejszych rozmowach czy spotkaniach wszystko słychać (muzykę itp ).
Na sąsiadów nie mamy wpływu ( raczej większość to wynajmujący). Wg mnie zbytnio problemów z lokatorami nie ma.
Mimo, że osiedle dedykowane jest młodym ludziom to dla rodzin z dziećmi raczej rozczarowanie, ponieważ placu zabaw w planach osiedla nie ma.

Offline

#3 2017-08-13 19:24:18

Wiola
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 7
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Odp: Plany zakupu mieszkania

Witam,
A juz myslałam, ze mi sie wydaje, że ściany są cienkie [dblpt]) Fakt może byc to kłopotliwe, zwłaszcza jak za sciana szczeka i wyje piesek od 6 rano [dblpt]( Bo o tyle o ile z głosnymi imprezami mozna sie po sasiedzku dogadać przy odrobinie dobrej woli, to ze zwierzakami juz jest cieższa sprawa...ehh

Offline

#4 2017-10-09 19:36:55

Anna
Gość
AndroidChrome 58.0.3029.83

Odp: Plany zakupu mieszkania

Witam
Czy ściany są naprawdę takie cienkie, że wszystko słychać?
Czy będzie jakiś Park?  Plac zabaw na osiedlu?

#5 2017-10-11 16:03:26

Użytkownik
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-15
Liczba postów: 5
AndroidChrome 54.0.2840.68

Odp: Plany zakupu mieszkania

Tak jak zostało wyżej napisane chyba większość z nas potwierdzi, że ściany są na tyle cienkie, że jakieś spotkania czy głośniejsze rozmowy/sprzeczki słychać.
Placu zabaw w projekcie nie ma i nie będzie ponieważ przestrzeń między blokami jest nie odpowiednia.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
30plus - ragecrew - sabertooth - tamarp - porozmawiamy