Przystań Rumia

Forum mieszkańców osiedla Przystań Rumia oraz wszystkich zainteresowanych zamieszkaniem na naszym osiedlu

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-21 13:09:13

Natalia
Gość
WindowsChrome 62.0.3202.94

Mieszkania

Witam,
jestem zainteresowana zakupem mieszkania, niestety przeczytałam dużo nieciekawych opinii. Chciałabym sie dowiedzieć jaka jest prawda? Czy rzeczywiście są problemy z mieszkaniem? Jak się mieszka?
Pozdrawiam

#2 2017-11-22 20:18:36

Wiola
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 7
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Odp: Mieszkania

Do tej pory wiekszych problemów ja z mieszkaniem nie miałam. Nie wiem czego dotyczą te nieciekawe opinie. Może niech Pani napisze jakie konkretnie rzeczy Panią interesują. Mieszka sie dobrze, ja trafiłam na spokojnych sąsiadów, w sumie nie ma na co narzekać (przynajmniej jak do tej pory). Pozdrawiam.

Offline

#3 2017-11-26 22:29:33

Mieszkaniec
Gość
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: Mieszkania

Nie ukrywam, ze kupiliśmy tu mieszkanie między innymi dlatego, ze było najtańsze. Ale teraz problemem jest brak przejezdnej drogi. Deweloper smieje nam sie w twarz i oświadcza, ze zrobi ją dopiero po zakończeniu calej inwestycji. Jak dotąd wysypal tylko żwir przed samym wjazdem na osiedle takze z 20 wielkich dziur zrobilo sie 30 plus błoto. Droga jest oczywiście jednokierunkowa. Same mieszkania mają dziwne uklady ale to akurat kwestia gustu. Sciany sa dosc cienkie i niekiedy slychac co sie dzieje u sąsiadów. Bloki sa zbudowane bardzo blisko siebie i sasiedzi moga bez większego problemu zaglądać sobie w okna. Czesto niektorzy bezmyslnie parkują pod samą klatką...mimo wolnych miejsc parkingowych. Elewacje budynków zaczynaja w niektórych miejscach niszczec, kruszyc sie i nikt tego nie naprawia. Naprzemiennie nie działa oświetlenie led w oszklonych klatkach. Kolejny, jeden z wiekszych problemow to notorycznie zastawiane wjazdy do garaży. Uciazliwy jest również brak przejścia do Auchan. Plac zabaw tez tu nigdy nie powstanie. Zdazyly się również kradzieże aut i wózka dzieciecego. Wisienką na torcie jest "miejsce uciech" w trzecim bloku na drugim piętrze...chociaż dla niektórych to może być plus tego osiedla. No to tak na szybko...mam wiecej spostrzeżen na temat tego osiedla ale juz chyba wystarczy. Ale za to oplaty za mieszkanie sa smiesznie niskie... Pozdrawiam i nie zachęcam do kupna.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
japanempire - konie - skinydowinampa - easypixel - album-mateuszka125434767396730